שובר לפרסום בגוגלבניית בית פרטי בשיטת הבניה המתקדמת - כל היתרונות

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : שלומית   
חמישי, 26 אפריל 2018 12:08

אנשים רבים היו רוצים לגור בבית פרטי. התחושה של הפרטיות, הביטחון, המרחבים… לא חסרות סיבות. יחד עם זאת, לא כל אחד יכול לקחת על עצמו פרויקט של בניית בית פרטי. מעבר להוצאה הכספית הכבדה, כשמדברים על בניית בית בשיטת הבניה המסורתית- קצב הבנייה איטי מאוד ונמשך מעל לשנה, יש צורך בכמות מאוד גדולה של עובדי בניין, נדרשת יכולת עבודה מול קבלנים ואנשי מקצוע מתחומים שונים והרבה פעמים הפרויקט כולו נמשך מעבר למועד הסיום בשל בעיות לא צפויות. כל אלו הופכים את התהליך למאתגר מאוד. לאור זאת, לא פלא שיותר ויותר משפחות בוחנות את האפשרות של בניית בית פרטי בשיטת הבניה המתקדמת.

 

מהי בניה מתקדמת?

 

בניה מתקדמת (נקראת גם בניה קלה), היא שיטת בניה ייחודית בה חלקי המבנה מוכנים מראש במפעל, הרחק מאתר הבניה בפועל. קירות הבית וחלקיו השונים מוכנים מראש בהתאם לתוכנית מותאמת מראש, ובסופו של דבר מובלים אל שטח הבניה ומורכבים שם במשך זמן קצר ביותר על בסיס של רצפת בטון ושלד של קורות פלדה, תוך שימוש במספר קטן יחסית של פועלי בניין.

שיטת בניה זו מאפשרת בניה מהירה של בית פרטי, תוך חצי שנה לערך. בית שהוא ידידותי לסביבה, בעל רמת גימור ובידוד גבוהים במיוחד, בית שהוא גם חסכוני מבחינה אנרגטית.

 

בניית בית פרטי בבניה מתקדמת - יתרונות

 

חסכון בזמן - בניית בית פרטי בשיטת הבניה המתקדמת היא מהירה באופן משמעותי, הרבה יותר מאשר בניה בשיטה המסורתית, זאת בזכות האופן בו חלקי הבית נבנים מראש ומורכבים בשטח הבניה. בניית בית פרטי בשיטת הבניה המתקדמת יכולה לקחת כ- 6 חודשים, ומבלי להתפשר על איכות הבניה או על ביטחון המבנה.

 

בידוד תרמי ואקוסטי מעולה - בזכות השימוש בחומרי בניה מתקדמים, בתים פרטיים הנבנים בשיטת הבניה המתקדמת מצטיינים בבידוד תרמי ואקוסטי מעולה, אשר מבטיח בקרת אקלים אופטימלית בפנים הבית וחיסכון משמעותי בהוצאות החשמל לחימום או קירור.

 

בטיחות - בבתים פרטיים הנבנים בשיטת הבניה המתקדמת ישנו ממ"ד והם עומדים בתקנים המחמירים ביותר של בטיחות הבניה. בתים אלו הם בעלי עמידות גבוהה במיוחד במקרים של רעידות אדמה והם מסוגלים לעמוד בעומסים כבדים. כמו כן בתים אלו חסינים יותר בפני אש בלאי וסדקים.

 

פחות פסולת בניה - כמות פסולת הבניה בשיטת הבניה המתקדמת היא מועטה מאוד, שכן רובה נוצרת במפעל וכלל לא מגיעה לשטח הבניה. לא נגרם נזק סביבתי כבד כמו בבניה מסורתית, ואין צורך בהוצאות כספיות גדולות על פינוי פסולת הבניה מן האתר.


 
מאמרים נוספים :

» הסבר על תהליכי בניית בית פרטי

 רבים מאיתנו חולמי על הרגע בו נוכל להתחיל בניית בית פרטי, הרצון ביציבות כלכלית, שקט נפשי של בית שהוא לגמרי שלכם, גינה, ומרחב נשימה הם אכן משהו שראוי לשאוף אליו. ובכל זאת מעבר לחלום עצמו, הידע שלנו בנושא במרב המקרים קטן או...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים