שובר לפרסום בגוגלביטוח רנו

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : anat   
שני, 26 אפריל 2010 22:37

רנו הוא מהרכבים הצרפתיים המפורסמים בעולם ורכב מאוד פופולארי בישראל, רנו נקראת כך על שם  לואי רנו שהמציא את החברה ומשנת 1890 מייצרים רכבי רנו, כאחד הרכבים העתיקים ביותר.

 

הדגמים  הבולטים ביותר   שמשווקת רנו בישראל ומציעה זאת ללקוחות הישראלים  וגם כדי שיציעו ביטוח רנו בור הלקוחות חברות הביטוח זקוקות לדעת איזה דגם משתמשים הישראלים .

הדגמים הבולטים:

 

רנו מגאן - א רנו מגאן אולי הדגם הפופולארי ביותר בישראל, רנו מגאן הוא רכב משפחתי שמתואר כרכב אשר עומד בכל התקנים הבטיחותיים ומבטיח ביטחון מלא לנהג , רכב המגאן הוא רכב מצליח מאוד באירופה וגם בישראל, ובצרפת הוא הרכב ב השולט ביותר  בשוק הצרפתי.

הצרפתים מתגאים בכך שרכב המגן הצליח בכל מבחני הריסוק ובכל מבחני הביטחון, וכך גם מחירי ביטוח רנו מגאן הם פחותים יותר בשל ההצהרות וההוכחות לרכב בטיחותי כמו רנו מגאן .

 

רנו קנגו - את הקנגו כולם מכירים בעיקר מהשימוש של צהל ברכב באופן שוטף , אך מדובר ברכב משפחתי שגם נועד ומתאים מאוד לעובדי חבורת, עובדי מפעלים שצריכים מקום לציוד, מקום לאחסן דברים גדולים וכדי להעביר את יום העבודה בצורה מושלמת וגם בטיחותית עם הרכב.
רנו מתגאה מאוד בישראל  בדגם הקנגו ששולט בשוק הישראלי ברכבים  מסוג זה וכפי שציינו בעיקר בצבא הגנה לישראל שמשתמש ברכב בצורה מוחלטת ומציעה את הרכב גם כרכב שירות וגם כרכב לקצינים זוטרים,  גם מחירי ביטוח רנו קנגו יחסים נחשבים לזולים  ומחירי ביטוח קנגו בהחלט  משביעים רצון ללקוחות הישראלים ובעיקר לחברות גדולות שמציעות את הרכב לעובדיה וכפי שציינו גם לצה"ל שמשתמש בו רבוץ בכל  היחידות שלו, למרות בשנה האחרונה חלה ירידה בשימוש בקנגו בצה"ל.

 

ביטוח רנו מגאן או ביטוח רנו קנגו או ביטוח רנו מכל הדגמים נע במחירים  לא יקרים יחסית לשוק הישראלי, ונקבל הצעה  לדוגמא מחברות ביטוח רבות  שמציעות ביטוח רנו לדגמים שלה , ביטח רנו וכיסוי במקרה של נזקים לנוסעים או אף להולכי רגל , ולקבל הנחות גם אם מזמינים ביטוח רנו באינטרנט.

יש המון הצעות עבור ביטוח רנו ושווה לחפש ביטוח ולקבל הצעות רבות מחברות שונות לדגם שלכם של רכב רנו. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים