שובר לפרסום בגוגלביטוח רכב השוואת מחירים והתחרות בין החברות

PDF הדפסה דוא
ביטוח רכב השוואת מחירים והתחרות בין החברות - 5.0 out of 5 based on 1 review
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : נורית   
שלישי, 20 דצמבר 2011 16:14

בשוק כלכלה חופשית, שם המשחק הוא תחרות. רשתות השיווק, חנויות ביגוד והנעלה, חנויות למוצרי חשמל, יוצאות במבצעים חסרי תקדים על מנת לרכוש לעצמן עוד ועוד לקוחות, לעיתים , הלקוח מוצא עצמו מבולבל בשל ההיצע, אך לא כדאי להתעצל, ההשקעה בהחלט משתלמת וכך גם לגבי ביטוח רכב השוואת מחירים. ישנן כיום שפע של חברות ביטוח ישיר אשר מציעות הצעות אטרקטיביות במיוחד לכל מי שמחזיק רכב.

ביטוח רכב השוואת מחירים –החזקת רכב היא עניין יקר

עלותם של הרכבים בארץ היא גבוהה, בין אם מדובר על רכבים חדשים ובין אם מדובר על רכבים משומשים, כל אחד יודע שביקור במוסך, לרוב יוצר חור בכיס, עלות הדלק היא גבוהה וגם שאר הוצאות ההחזקה, תוסיפו לכל אלה את עלויות ביטוח לרכב, ותמצאו שמדובר כאן על אחת ההוצאות הגדולות של כל משפחה בנוסף למשכנתא והוצאות אחרות. במצב השורר כיום בשוק בתחום פוליסות ביטוח רכב, כדאי לערוך ביטוח רכב השוואת מחירים. השוואת מחירי ביטוח רכב בצורה הקלה והנוחה ביותר נעשית באמצעות הגלישה לאתרי האינטרנט של חברות הביטוח, ישנן גם חברות אשר מציעות לגולשים מחשבון ביטוח רכב. ההשקעה משתלמת ובהחלט ניתן להוזיל בעלויות.

ביטוח רכב השוואת מחירים ויחס פרטני ללקוח

אין דינו של נהג אחד כדין נהג אחר. נהגים צעירים אינם מנוסים, הם עדיין לא צברו מספיק שעות כביש והם גם נחשבים לנהגים פחות שקולים. חברות הביטוח מציעות ביטוח רכב לנהג חדש וביטוח רכב מיוחד לנהגים צעירים, יש לבדוק כיצד חברת הביטוח מגדירה את המושג " נהג צעיר ". חברות הביטוח גם מתייחסות באופן שונה לציבור הנהגות ומציעות ביטוח רכב לנשים. נשים מעורבות פחות בתאונות דרכים ולכן זוכות להטבות ולפוליסה זולה יותר. גם ציבור החיילים זוכה להתייחסות מיוחדת ולכן חברות הביטוח מציעות ביטוח רכב לחיילים המיועד לתת כיסוי רק בסופי שבוע או בהתאם לאופי השירות של החייל.  לעובדי מדינה מוצעים בונוסים והטבות במסגרת ביטוח רכב לעובדי המדינה. בנוסך לכל הביטוחים הללו מומלץ לבצע ביטוח רכב השוואת מחירים גם לביטוחים הבסיסים כגון ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד שלישי.

כיסויים שונים לפי סוג הביטוח

באמצעות ביטוח רכב השוואת מחירים גם תוכלו לבדוק כיצד מכסה אתכם חברת הביטוח בהתאם לסוג הפוליסה. לא כל החברות מכסות באופן אחיד כאשר מדובר על ביטוח מקיף. ביטוח רכב השוואת מחירים גם ילמד אתכם שאפילו בתחום פוליסות חובה לרכב, הפערים בין החברות אינם זניחים, ולכן השוואת המחירים כה חשובה לצרכן.


www.cdwo.org
 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים