שובר לפרסום בגוגלביטוח צד ג דירה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : צבי כהן   
שלישי, 29 מאי 2012 20:14

אצל כל אחת ואחד מאיתנו יש הוצאות רבות כל שנה, החיים בארץ יקרים יותר ממדינות מובילים במערב אבל, יש דברים שאנחנו חייבים- לדאוג לביטוח למשל. רוצים להרגיש בטוחים? עשו ביטוח בחברות אמינות.כמעט כל מספר שבועות מחירי הביטוח מתעדכנים למעלה אבל זאת לא גזרה משמים, עברה שנה ונגמר לכם הביטוח? מחפשים ביטוח צד ג דירה? לפניכם כמה המלצות על מחירי הביטוח בארץ, כיצד משווים מחירים וכיצד למצוא ביטוח דירות בדרך הנכונה?.

מועד פקיעת הביטוח קרב? מיותר לחכות לרגע האחרון כדאי להתחיל ולבדוק מחירים לפחות שבוע לפני שמסתיימת הפוליסה. אם תעשו זאת מוקדם יותר תוכלו לבדוק כמה הצעות מחיר ולהשוות.

היכן כדאי לעשות את הביטוח? בדקו הצעות מחיר ישירות מחברות ביטוח וגם אצל סוכנים. לעתים קרובות תופתעו לגלות פערים גדולים במחיר מה שמבטיח לכם חיסכון גדול במחיר וכמובן שיש גם אבל, חשוב להשוות בין הפוליסות ולא רק במחיר.

ואיך עוד אפשר לחסוך? אפשר למצוא עוד כמה דברים שיכולים להוזיל את המחיר ב- מאות שקלים בחישוב שנתי כמה דוגמאות: כמה אנשים נוהגים ברכב? האם לרכב יש איתוראן? האם אתם חייבים ביטוח לשמשות? שינוי כזה או אחר עולה כסף ולכן בדקו האם הם דברים שאתם חייבים.

כדאי לכם שכל סוגי הביטוח שלכם יהיו אצל סוכן ביטוח אחד, למשל: ביטוחי הדירה ביטוח לרכב ביטוח מנהלים ועוד. קל יותר להתנהל שיש כתובת אחת לכל הבעיות וגם יחסוך לכם כסף.

השוואת ביטוח משכנתא- בדקו עם בני משפחה או חברים, אולי לחלקם יש רכב כמו שיש לכם? אולי יש להם סוכן ביטוח מצוין? אולי כן ואולי לא לא יזיק לבדוק. אנו חיים במדינה קטנה ותמיד תמצאו מישהו שיכול לסדר מחיר.

המון אנשים מתלבטים איזה פוליסה לעשות לעשות גם חובה וגם צד ג? ביטוח גרר? תמיד טוב ללכת על פוליסה מקיפה, אם זה בביטוח הרכב וגם שמדובר על ביטוח בריאות או ביטוחים אחרים.

לסיכום: כדאי מאוד לקבל לפחות 4 הצעות מחיר, לבדוק את תנאי הפוליסה לבחור ביטוח מתאים ותנהגו בזהירות! מי שמשווה חוסך. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים