שובר לפרסום בגוגלביטוח סובארו

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : anat   
שני, 26 אפריל 2010 22:04

רכב הסובארו הוא אחד הרכבים המובילים ביותר בשוק הישראלי, ללא ספק רכב הסובארו בפך בעשרים שנה האחרונות לרכב שכל הישראלים מזדהים איתו, בעיקר בסוף שנות ה80 ותחילת שנות ה90 עד כניסת שחקניות גדולות יותר לשוק הרכבים ובעיקר ליצרניות היפניות כמו מאזדה, טויוטה , הונדה , מיצובישי ודומיה.

כולם זוכרים את רכבי הסובארו הישנים , בעיקר מדגם הDL  דגם שהי נפוץ מאוד , ובמידה והייתם נוסעים בכבישי ישראל כמעט כל רכב שלישי היה סובארו DL , סובארו בצורה מלבנית קצת ורכב מאוד אוהב על הישראלים.

סובארו היה ועדיין מאוד אהוב על הישראלים בעיקר בשל מחירו הזול יחסית לאחרים ומחירי ביטוח סובארו נוחים, מחרי ביטוח סובארו שאפשרו לישראלים לרכוש מכוניות כמו סובארו ולשלם עבור ביטוח סובארו מחירים זולים ולהגדיל את נפח השימוש ברכבי הסובארו בישראל.

מחירי ביטוח סובארו היו זולים אך גם הרכבים נטו להיפגע די במהרה, יש הטענו כי הרכבים לא היו ממש חזקים וסיכנו את הנהגים וכחלק מהתקדמות הטכנולוגיה והביטחון ברכב , כמות הצריכה של רכבי הסובארו ירדה משמעותית ושנות ה90 היה סוג של משבר למרות  שמחירי ביטוח סובארו לצרכן הישראלי היו זולים יחסית, אך בכל זאת מספר הלקוחות פחת עם השנים.

כמו כן תדמית הסובארו די נפגעה עם השימוש בשם  "סובארו פשע" שניתן לדגם הDL הפופולארי של סובארו ואפשר להגיד שגם שילוב של זה פגע מאוד בתדמית הציבורית של סובארו ואנשים חשבו פעמיים האם לרכוש סובארו למחרות מחיריה הזולים ומחירים זולים של ביטוח סובארו

 

סובארו לא נשארה אדישה לתדמית שנפגעה והחלה לייצר  מכוניות בדגמים חדשים מאוד ומודרניים ולנסות להיכנס שוב בצורה  איכותית כמו בעבר לשוק הישראלי ולקוות שהצרכן הישראלי יבין שסובארו הוא רכב אמין ואיכותי  כמו שנתנו בו את אמונות בעבר, ועדיין גם חברות הביטוח השאירו מחירי ביטוח סובארו במחירים המוכים הרבה יותר דבר שכמובן הועיל למשווקי ויצרנית הרכב.

 

כיום ניתן למצוא דגמים איכותיים מאוד של סובארו שניתן לקבל הצעות נוחות מאוד עבור ביטוח סובארו אימפרזה , רכב מאוד מפורסם בישראל שנחשב לרכב איכותי מאוד ולקבל ביטוח סובארו  פורסטר, דגם מאוד  איכותי של הסובארו, גם כרכב שטח וגם כרכב כביש, כמובן שמחירי ביטוח סובארו משתנים לפי הדגמים. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים