שובר לפרסום בגוגלביטוח משכנתא בדיקת מחירים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : ראובן צבי   
שישי, 14 ספטמבר 2012 13:50

אצל כל אחת ואחד מאיתנו יש הוצאות רבות כל חודש, החיים בישראל של שנות האלפיים מאוד יקרים אבל יש הוצאות שאנחנו לא מוותרים עליהם- ביטוח. אם עוד לא עשיתם ביטוח- תעשו ביטוח רק אצל סוכן מקצועי.בכל כמה שנים מחירי הביטוח מתעדכנים למעלה אבל אתם יכולים גם לחסוך!, צריכים לבטח את הרכב {שוב}? חייבים מחשבון ביטוח משכנתא? הנה כמה המלצות על מחירי ביטוח בישראל, היכן לבדוק מחירים ואיך מוצאים ביטוח משכנתא השוואת מחירים בלי נזק בכיס?.

הביטוח עומד להסתיים? אל תדחו את רוע הגזרה חשוב לבדוק מחירים עשרה ימים לפני מועד פקיעת הביטוח. אם תעשו זאת מוקדם יותר יהיה לכם זמן לקבל יותר הצעות ולחסוך כסף רב.

היכן הכי כדאי לעשות ביטוח? בקשו לקבל הצעה מחברות גדולות וגם אצל סוכן פרטי. בדרך כלל יש פער גדול במחיר ואתם יכולים ליהנות ממחיר זול במאות שקלים ויש גם אבל, השוו בין הפוליסות ולא רק במחיר.

פרטים קטנים- יש דברים שיורידו את העלות ויחסכו לכם לא מעט כסף למשל: האם הרכב נוסע בחגים או שבתות? יש לכם מיגון טוב ברכב? אתם זקוקים לשירותי דרך? התופסות מייקרות את הביטוח ועולות כסף ולכן כדאי לשקול האם הם דברים שאתם חייבים.

המלצה חשובה- מומלץ לכם שכל פוליסות הביטוח שלכם יהיו רק בחברה אחרת, למשל: ביטוח לבית ביטוחי הרכבים פנסיה או קופות גמל וכל השאר. יותר קל להתנהל שהכל נמצא תחת אדם אחד וגם אפילו זול יותר.

כדאי לבדוק עם מכרים שאתם סומכים עליהם, אולי יש להם רכב כמו שאתם צריכים? אולי הם מכירים סוכן טוב? אולי כן ואולי לא אבל לא עולה כסף לנסות. אנחנו גרים במדינה קטנה וכל אחד מכיר מישהו.

אם אתם מתלבטים איזה ביטוח לעשות, ללכת על מקיף או חובה? האם לכלול תוספות מיוחדות? היגיון אומר לבחור בפוליסה מקיפה, בביטוח המכונית וגם בביטוח חיים או עסק או אחר.

וטיפ אחרון: אנחנו מציעים לקחת כמה הצעות מחיר, לבחון את כל הסעיפים לגשת רק לסוכן מורשה ולנהוג עם המון זהירות! מי שמשווה מרוויח. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים