שובר לפרסום בגוגלביטוח חיים למשכנתא

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : צבי כהן   
רביעי, 13 יוני 2012 10:10

אצל כל בית בישראל יש הוצאות רבות כל שנה, החיים בישראל של 2012 מאוד יקרים ולמרות הכל, יש דברים שאסור לנו לוותר עליהם- ביטוח. רוצים לישון טוב בלילה? קבלו הצעות מחיר רק בחברות טובות.בכל כמה חודשים עלויות הביטוח מרקיעות שחקים אבל אפשר למצוא גם פתרונות, שוב עברה שנה? צריכים ביטוח? כמה יעלה לנו ביטוח חיים למשכנתא? הכנו עבורכם עצות וטיפים על פוליסת ביטוח, איפה כדאי להשוות מחירים ואיך מוצאים ביטוח מבנה למשכנתא בצורה נכונה?.

הביטוח לקראת סיום? מיותר לחכות לרגע האחרון מומלץ להתחיל ולבדוק מחירים כחודש לפני שהביטוח מסתיים. ככל שתתחילו מוקדם יותר תוכלו לבדוק מספר חברות להשוות ולחסוך.

איפה כדאי לעשות ביטוח? קחו הצעות מחברות ביטוח וגם מסוכני ביטוח. לעתים תוכלו למצוא פערים משמעותיים מה שיבטיח לכם הנחה רצינית במחיר מה שכן, השוו בין הפוליסות ולא רק במחיר.

אפשר לחסוך עוד? יש עוד מספר דברים שיחסכו לא מעט כסף כמה דוגמאות: גיל הנהג הצעיר ביותר, מהם אמצעי המיגון ברכב? האם יש לכם צורך ב ביטוח לשמשות? שינוי כזה או אחר עולה כסף ולכן בדקו האם הם דברים שאתם חייבים.

מומלץ שכל פוליסות הביטוח שלכם יהיו בחברה אחת, למשל: ביטוח דירה למשכנתא ביטוח רכב או אופנוע ביטוח בריאות וביטוחים נוספים. זה פשוט יותר ונוח שיש כתובת אחת לכל הבעיות ואגב, זה גם זול יותר.

כדאי לפעמים לבדוק עם החברים והמשפחה, אולי להם יש מכונית בדיוק כמו שיש לכם? אולי יש להם ביקורת טובה על סוכן ביטוח מצוין? ייתכן שכן ואלי לא לא יזיק לבדוק. אנחנו ארץ קטנה וכל אחד מכיר מישהו שיכול לארגן הנחה.

רבים מתלבטים איזה ביטוח כדאי, צד ג'? או מקיף רכב חלופי ושמשות? בגדול, מומלץ לכם לעשות ביטוח מקיף, בביטוח הרכב וגם שמדובר על ביטוח דירה או ביטוחים אחרים.

ועצה לסיום: כדאי מאוד לקבל שתיים שלוש הצעות מחיר, לבדוק מספר פוליסות ביטוח ללכת על ביטוח מקיף והכי חשוב- לנסוע לאט! מי שבודק חוסך. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים