שובר לפרסום בגוגלביובית בגבעתיים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : Damien Roth   
ראשון, 25 ספטמבר 2016 19:27
ביובית בגבעתיים

 

תנאי המחייה משתפרים בשנים האחרונות הולכים ומשתפרים כתוצאה מהתקדמות הטכנולוגיה וכתוצאה מכך יש גם ירידה בתחלואה וגם בתמותה. בעבר מי ביוב היה זורמים ברחובות אך כיום יש צנרת מודרנית שמונעת יציאה שלהם לפני הקרקע. למרות ההתפתחות של הצנרת המודרנית, לעתים יש תקלות כמו סתימות, הצפות ופיצוצי צנרת שגורמות למי הביוב להתפשט בסביבת המחייה ולזהם אותה. כדי למנוע מצב זה ומצבים דומים, כל מה שצריך הוא ביובית בגבעתיים.

מהי ביובית?

ביובית היא משאית שמחוברת אליה מכלית שנועדה לאגור נוזלים שונים. לעתים, מתרחש פיצוץ או שנגרמת סתימה כתוצאה מחדירת שורשים לאדמה בעיר או אפילו בבתים פרטיים וחשוב לשאוב את מי השופכין כדי שלא יגרמו לזיהומים ובעיות תברואה. לביובית בגבעתיים יש צינור שאיבה גדול שניתן להכניס לתוך המקום שבו יש נוזלים והוא מעביר את המים לתוך המכלית, ובכך, מנקה את המקום מנוזלים. צינור נוסף שיש לביובית בגבעתיים נקרא צינור הסנקה והתפקיד שלו הוא לפתוח סתימות על ידי שימוש בלחץ מים. כאשר מכניסים את צינור ההסנקה לצינור גדול שיש בו סתימה, בין שמדובר בצינור עירוני ובין שמדובר בצינור של בית פרטי, עוברים דרכו מים בלחץ גבוה שמפנים את הסתימה ומנקים את דפנות הצינור על הדרך. פתיחה של סתימה בקנה גדולה יכולה להתבצע גם על ידי צינור השאיבה שאתו ניתן לשאוב את מקור הסתימה בצינור ולפנות אותו.

ביובית בגבעתיים תטפל בכל בעיה, קטנה או גדולה, שיש בצנרת. נשחרר סתימות שנגרמות משורשים, שקיעת בטון או כל גורם אחר כדי שתוכלו לחיות בסביבה נקייה ונטולת מטרדים וסכנות תברואה.

 

  
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים