שובר לפרסום בגוגלבחירת מיטה לחדר נוער מעוצב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דידי   
חמישי, 06 אפריל 2017 16:41

חדר השינה משקף במידה רבה את השלבים השונים במחזור החיים של האדם, והם התבגרות הילדים, חדר השינה ששירת אותם אינו בהכרח מתאים להם עוד, ומשקף את האופי שלהם והטעם האישי שלהם בשלב זה בחיים.

כאשר ניגשים למלאכת עיצוב החדר יש להחליט על סגנון כולל ובהתאם לכך להתחיל ולחשוב על האלמנטים השונים בחדר, הדומיננטי שבהם, וזה שלרוב יכתיב את תהליך העיצוב הוא המיטה. במידה רבה דגם המיטה שייבחר ישקף את אופי החדר כולו. אם בעבר בחדרי נוער הוצבה מיטת יחיד פשוטה, כיום יש אינסוף אפשרויות של דגמי מיטות הנבדלים בגודל המיטה, העיצוב שלה ועוד.

להלן האפשרויות העיקריות מבחינת מידות המיטה:

  • מיטת נוערמיטת נוער הינה מיטה יחיד, אך בהשוואה למיטת ילדים מידותיה גדולות יותר, וההבדל יבוא לרוב לידי ביטוי גם בעיצוב בוגר יותר.
  • ספת נוער נפתחת ספת נוער מאפשרת ליהנות מכל העולמות. במהלך היום היא במצב סגור ותופסת שטח של ספת ישיבה, ובלילה היא נפתחת למידת מיטה וחצי או מיטה זוגית בהתאם לדגם. ספת נוער מתאימה למי שרוצה ליהנות מספה מעוצבת שמשדרת בגרות ומחלל פנוי בחדר במהלך היום וממיטה מרווחת במהלך הלילה.
  • מיטה וחצי אופציה זו מועדפת על בני נוער שרוצים להתפנק בשינה במיטה רחבה יותר, אך מצד שני לא מיטה זוגית שתתפוס חלל רב מדי בחדר השינה.  
  • מיטה זוגית מיטה זוגית מצד אחד תופסת את השטח הרחב ביותר בחלל החדר, אך מצד שני מציעה פינוק אמיתי והרגשת בגרות למתבגר/ת, ויכולה ללוות אותם גם אחרי סיום התיכון, בשנות השירות הצבאי ואף כסטודנטים. מומלץ לרכוש מיטה זוגית עם ארגז מצעים ובכך לחסוך פעמים רבות את הצורך ברכישת שידה או ארונית וכך להותיר חלל פנוי רב יותר בחדר.

כיום תוכלו למצוא בחנויות ורשתות הריהוט מבחר דגמים רב, ואף לערוך 'שופינג' ברשת האינטרנט מבלי לצאת מהבית. ערכו השוואת דגמים ומחירים ובוודאי תוכלו למצוא מיטת נוער, ספת נוער, מיטה וחצי או מיטה זוגית במבצע, כך שתרכשו מיטה במחיר משתלם והנער/ה יוכלו ליהנות ממיטה איכותית ומעוצבת לטעמו.

בחירת המיטה יכולה להשפיע על עיצוב החדר מבחינת השטח הפנוי שתותיר בו וכן מבחינת האווירה שתיצור (לדוגמה, מיטה זוגית לרוב תכתיב סגנון בוגר יותר ממיטת נוער). כמובן שגם לסגנון העיצובי של המיטה השפעה על העיצוב הכולל של החדר. בכדי ליצור מראה הרמוני בחדר השינה, כדאי להתאים את יתר הרהיטים לסגנון המיטה לפחות על ידי אלמנט אחד מקשר דוגמת חומר הגלם, הצבע וכו'.

ולבסוף, אמנם הפן העיצובי חשוב, אך יש לתת את הדעת גם על איכות הרהיטים בכדי להבטיח שהמתבגר/ת יהנו מחדר שינה מעוצב, פונקציונלי ומפנק לאורך זמן רב. וודאו שתרכשו מיטה חזקה ויציבה עם חומרי גלם איכותיים ורמת גימור גבוהה, וכן מזרן אורטופדי איכותי.

 


 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים