בדר את ילדך - עגלות לתינוקות

הדפסה
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : avixax   
חמישי, 11 אוקטובר 2012 11:31
עומדים להיות הורים?


בכל פעם שילד מתווסף זאת שמחה גדולה כמו גם אחריות כבדה. ההורות מאופיינת בדאגה אינסופית, האם המיטה מתאימה? האם הוא שבע? אין לו חום? וכמובן גם בהרבה החלטות שאתם צריכים להתעסק עימן.

הבחירה הקריטית ביותר קשורה בציוד התינוקות שאותו תצטרכו לרכוש. מהשנייה הראשונה הילד שלכם יזדקק למס' דברים, עם זאת בגלל שמדובר בתינוק רך, חייב הריהוט והציוד לעמוד בתקנים שמומלצים לתינוקות, מבחינת הבטיחות והאיכות. לפיכך חשוב להשקיע מאמץ, לבדוק את הציוד ולבחור רק בפריטים איכותיים ועמידים שתוכלו לסמוך עליהם.

עגלות לתינוקות

לא חשוב אם בדיוק רוכשים רהיט כלשהו, סלקל או כל דבר אחר בשביל הקטנצ'יק, כאשר זה מגיע לבחירה כ"כ חשובה, עליכם לבחון מס' פרמטרים חשובים. סביר להניח שכל המוצרים בחנות התינוקות יהיו יפים בעיניכם, אבל חשוב לא לבחור ע"פ המראה בלבד. אפילו הנדנדה הטובה ביותר עשויה להתגלות כבלתי נוחה או לא מתאימה. יש להמנע ממצבים בהם אתם רוכשים רהיט מסוים רק על סמך קליפתו החיצונית.

לפני הכל, סוגית הבטיחות!

הדבר הראשוני שחובה לבחון לגבי מוצר שרוצים לקנות הוא מידת בטיחותו. הפריט יכול להיות יפה על המדף, אבל אם הוא לא עומד בתקני הבטיחות לתינוקות, אז הוא אינו מתאים. לא משנה אם זו עגלה, שידת החתלה או דבר אחר, אם ילדכם עומד להשתמש בזה אז על זה להיות מותאם לתינוקות בגילו.

דבר חשוב נוסף, מתקן שהוא מתאים לילדים קטנים, יהיה בטיחותי מכל הבחינות, לדוגמה כלל החומרים בהם הילד ייגע. למעשה ישנם דברים רבים שאנו לא חושבים שהם סכנה, אבל במגע עם התינוק הם עלולים להתגלות כמסוכנים עבורו. צורת המתקן, למשל, עשויה להיות חדה והתינוק יכול להפצע. בגלל זה בלי התקן הנדרש, אתם לא קונים.

הורים יקרים, אל תתפרעו עם הקניות!

כשבאים בפעם הראשונה לחנות האלה נדמה שאת הכל הילד שלנו צריך, אך אין זה נכון! רשימת קניות מאוזנת לא צריכה לכלול מאות פריטים. יש סיכוי טוב שחברים עם ילדים יוכלו להעביר לכם חלק מהציוד שלהם, וגם אם זה לא יקרה, התינוק שלכם יזדקק בשלבים הראשונים למוצרים בסיסיים בלבד.

אין סיבה להשתולל ולקנות את כל המוצרים שנמצאים בחנות. תכננו לכם מראש רשימה לקניות, וכשתגיעו למעמד הרכישה, היעזרו ברשימה. אל תתקפלו בעקבות מבצעים כאלה או אחרים או פריטים יפים שנראים לכם כרגע מאוד מושכים. ערכו השוואת מחירים ורכשו רק פריטים שבאמת צריכים במחיר סביר. באופן זה תעמדו בתקציב שלכם ותוכלו להשיג את הציוד הנדרש בלי להיכנס לחובות.

הולכים להיות הורים? אתם מוזמנים לקרוא את העצות והטיפים שפה כדי להיות מוכנים. בכלל לא תמיד הפריט היקר ביותר חייב להיות הכי טוב, אפילו אם מדובר באיזשהו מותג. באמת שימו לב שהמראה או השם אינם מכתיבים את הקניה ושאתם רוכשים מוצרים רק בהתאם לצורך. לבירור פרטים לגבי ציוד לתינוקות - המשיכו לאתר. שיהיה לכם בהצלחה!

 
מאמרים נוספים :

» עגלה לתינוק - טיפים לרכישה

אין תחושה כמו ההתרגשות שמגיעה עם תינוק חדש, תוספת חדשה ומופלאה למשפחה. כאימא טרייה אחת הרכישות החשובות שתאלצי לבצע הינה  החדש. היום קיים מגוון עצום של עגלות לתינוקות, וכדי לדעת איזו עגלת תינוק מומלצת תשנע את תינוקך החדש,...