שובר לפרסום בגוגלבאילו משחקים ילדים משחקים בימינו?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אריאל   
ראשון, 26 אוגוסט 2012 09:28


האם אתם ילדים צעירים? אתם הורים לילדים? אם כן, סביר להניח שעד עכשיו נחשפתם למשחקים ברשת - אותם משחקי מחשב קטנים המבוססים על טכנולוגיית פלאש ואפשר להיכנס אליהם לכמה רגעים בכל פעם ועדיין להפיק הנאה. פעם משחקי הפלאש האלה היו פשוטים במידה רבה מאוד, אבל בימינו, עקב התפתחות הטכנולוגיה, אפשר למצוא משחקי רשת ברמת משחק גבוהה, עשירי אפקטים ועם יכולות מפליגות באופן יחסי דוגמת אפשרות לשחק מול אנשים אחרים ולשמור את ההתקדמות ולהמשיך לשחק בפעם אחרת.
בטקסט זה נעשה מאמץ לסקור חלק ממשחקי הדפדפן הפופולריים שילדים היום מכייפים איתם - נעשה מאמץ לראות מה הסגנונות הבולטים וננסה להציע משחקים טובים שניתן לבדוק. קריאה מהנה!

משחקי מיינסטרים - מה שכולם אוהבים

יש מספר תחומים בולטים של משחקים שילדים אוהבים. באופן טבעי, מדובר בתחומים המספקים חוויית משחק מהירה, שלפי רוב מבוססת על ירי, במגוון סיטואציות מותחות ומעניינות. ילדים אוהבים לשחק באבלס בגלל הריגוש המהיר והיכולת להיכנס למשחק הפלאש ללא קושי ולהפיק הנאה רבה ממנו בלי ללמוד את חוקי המשחק ואופן המשחק בו. אם תתבוננו על אתרי משחקים בולטים, תראו שמשחקים מהסוג הזה הינם בולטים בשטח ופופולריים מאוד.

משחקי רשת לבנות - כי גם הן משחקות

משחקים זה לא תחום של בנים וטו לא, גם בנות מוצאות את התועלת והכיף שבמשחק. בד בבד, למרות שיש בנות שחולקות בגיל הזה תחומי עניין דומים לאלו של הבנים, ישנן כאלה שדורשות בשבילן סוגים מעט שונים של משחקי מחשב. בנות אוהבות לשחק משחקי בובות למשל כי משחקים אלו במקרים רבים נוטים לתת תמורה על צורת משחק רגועה ושקולה יותר, ומספקים אתגר מעט שונה ממשחקי היריות.

משחקים עבור כל אחד

משחקי רשת לא בהכרח מסווגים לפי מין - קיימים משחקי דפדפן שיכולים לעניין כל אחד. משחקי ספורט כמו משחקי טניס מסוגלים ליצור אתגרים בלי קשר למין הילד, היות ושני המינים נהנים מפעילות ספורטיבית. גם משחקי ניהול למשל פופולריים לאחרונה בקרב גם בנים וגם בנות, מכיוון שתכונות אופי של ניהול וארגון בולטות בשיעור משתנה אצל כל אחד.

אם אתם שואפים לדעת מעט יותר על המשחקים שהילד שלכם משחק בזמנו הפנוי - אנו מייעצים שתצטרפו אליו וראו בדיוק במה הוא משחק. אפשרי שהמשחק לא מתאים לגיל שלו או לערכים שההורים מנסים להעביר, ויתכן שדווקא תגלו משהו חדש על הילד. שמענו אפילו על הורים שהצטרפו למשחק של הילד שלהם והפכו את המשחק לחוויה מעשירה ומגבשת יותר מלשחק לבד. כך או כך, זה תחום שמומלץ מאוד לבדוק. בהצלחה! 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים