שובר לפרסום בגוגלאמנים מתחילים ...

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אורלי ורדי   
ראשון, 25 דצמבר 2011 19:16

יש לך כישרון שירה? מוזיקה זורמת אצלך בדם? חולם להיות אמן מפורסם? אבל לא יודעים איך להתחיל. צריכים בפיתוח הקול וכשרון השירה? אמנים מתחילים מוזמנים לפנות ל SPS  איתנו תוכלו לגדול, ולהפוך להיות כוכבים של ממש.

אמנים מתחילים – אצלנו תמצאו אוזן קשבת

אז איך מתחילים ומאיפה, דבר ראשון נקשיב לכם, נשמע מהו הסגנון המוזיקאלי שלכם, אחר כך נעזור לכם לנפתח את הכישרון הטבעי שלכם, המורים המקצועיים והסבלניים שלנו מתחום המוזיקה ופיתוח הקול יעבדו אתכם על צליל נקי ומוזיקה הרמונית.

הכותבים שלנו ישבו אתכם על  מילות השירים שלכם ויעזרו לכם ללטש אותם. אם אתם צריכים מנגינה למילים המוזיקאים והמלחינים שלנו ישמחו לעזור לכם לכתוב יחד אתכם את המוזיקה לשירים שלכם. והכול כמובן עם הרבה חום וחיוך.

ב SPS אנו מבינים שכישרון חבוי צריך הרבה עזרה ועידוד, אצלנו תקבלו כל מה שצריך על מנת לעודד את הכישרון הטבעי שלכם. ונעזור לכם להוציא את עצמכם, הכי טוב שאפשר.

אחרי שליטשתם את הקול שלכם, יש מילים לשירים ואפילו לחנים מתאימים הגיע הזמן להתאמן. ב SPS תמצאו חדרי חזרות נוחים ומרווחים עם מערכות משוכללות שמאפשרות לכם גם להקליט את החזרה – על מנת לדעת מה דורש תיקון או שיפור.

עכשיו שאתם מוכנים והכול כבר מוכן אפשר להתחיל להקליט. גם פה אתם לא לבד דבר ראשון צוות הנגנים המקצועי שלנו ילווה את השירה שלכם. צוות של מוזיקאי וטכנאי הקלטות יעזרו לכם להקליט את המוזיקה שלכם ויפיק עבורכם סינגל או אלבום – מההתחלה ועד הסוף.

עכשיו אחרי שיש אלבום ראשון, עדיין לא נגמרה העבודה. SPS תעזור לכם להגדיר מיהו קהל היעד שלכם, נבנה לכם תדמית מתאימה לסגנון המוזיקאלי שלכם ולקהל היעד. ונצא במסע פרסום כדי שהאלבום שלכם לא יישאר אנונימי.

אנחנו בSPS מאמינים שמוזיקה היא יצירה שצריכה להיות בהנאה ובשמחה, לכן בנוסף לכך שהצוות שלנו מקצועי, הוא גם סבלני ביותר. כדי שנוכל לעזור לכם להגשים את החלום המוזיקאלי שלכם בחיוך ובשמחה.


www.spspro.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים