אליפטיקל מכשירי כושר

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : huns   
חמישי, 25 אוגוסט 2011 12:29
אליפטיקל מכשירי כושר

בעבר אם אדם רצה לשמור על כושר גופני, היה עליו לצאת החוצה להליכה או ריצה. לרדת לחוף היום או ללכת לבריכה כדי לשחות. היום המצב שונה ניתן לשמור על כושר גופני, לחזק את השרירים או לחטב את הגוף בלי לצאת החוצה, וזאת תודות למכשירי כושר. מכשירי כושר קיימים במגוון סוגים וצורות שכל אחד אחראי על פן אחר של חיזוק או כושר גופני.

הליכונים ואופני כושר

מכשירי כושר המיועדים להליכה או אופניים, מיועדים לאנשים המעוניינים לפתח סיבולת לב ריאה ושרירי רגליים. מכשירי כושר מסוג הליכון אלו מאפשרים להתאמן בהליכה או ריצה ללא יציאה מהבית. ניתן לשלוט במהירות וכן בשיפוע מה שמאפשר הדמיה של אימון בעליה או בירידה. אופני כושר גם כן לא דורשים שליטה ברכיבה על אופניים ממש. ניתן לשלוט בדרגת הקושי של המכשיר, מה שמאפשר בנייה של סרגל מאמצים בהתאם לרמת ההתקדמות של המשתמש.

אליפטיקל

מכשירי כושר מסוג אליפטיקל שייכים לסוג המכשירים העובדים על מספר מערכות שרירים. מכשירים מסוג אליפטיקל נועדו לעבודה על שרירי רגליים וסיבולת לב ריאה ובנוסף גם על שרירי הידיים. המושג אליפטיקל מאגד בתוכו סוגים שונים של מכשירים חלקם עם גלגל אחורי או קדמי, חלקם עובדים על טכניקת הדיפה מכאנית בעוד אחרים על טכניקה מגנטית. היתרון של מכשיר אליפטיקל על הליכונים רגילים או הליכה בכלל הוא בכך שאין אימפקט – בעוד שבריצה או הליכה מקבלים מפרקי הרגל זעזוע מהפגיעה בקרקע במכשירי אליפטיקל הרגל לא עוזבת את הפדל וכך אין פגיעה במפרקים בשל פגיעת הרגל בקרקע.

משקולות

מכשירי כושר שונים עובדים על טכניקה של הרמת משקולות. בין אם הרמה ישירה, כגון ספת משקולות. בין בהרמה עקיפה כמו מתקני חתירה ומתקנים המיועדים לחיזוק שרירי הרגליים. מכשירי כושר המבוססים על הרמת משקולות נועדו לחיזוק השרירים ועיצוב וחיטוב הגוף.

מכשירים לשרירי בטן

קיימים מגוון של מכשירי כושר שנועדו לעבודה על שרירי בטן. מכשירים אלו תורמים לחיטוב הבטן וחיזוק השרירים. עבודה על שרירי הבטן תורמת רבות למניעת כאבי גב, ולמראה גוף אסטטי ונאה.
לא משנה איזה סוג אימון אתם צריכים לכל אחד ימצאו מכשירי כושר שיענו על צרכיו ויעזרו לו להגיע לכושר גופני מקסימאלי. נפש בריאה בגוף בריא. 
מאמרים נוספים :

» דגשים שיש לדעת בבנית חדר כושר ביתי

דגשים לבניית חדר כושר בבית.מטרות פעילות גופנית וכושר, כגון ירידה במשקל או כוח מתפרץ, ניתן להשיג באמצעות מגוון של . אבל, מכשירי כושר ביתייםזה ציוד כושר שמאפשר לך להשיג את המטרות הללו בנוחות מירבית בבית שלך. עם זאת, רבים...

» לבנות אימון עם מכשיר כושר

המודעות בנושא של הכושר גדלה בימינו, כאשר יותר ויותר אנשים מבינים שההרגלים הנוכחיים שלהם פשוט אינם בריאים – שעות ממושכות מול המחשב, אכילה לא מוקפדת וכמובן חוסר מוחלט בפעילות גופנית הניע אנשים רבים לבחור בפעילויות...

» מדריך כושר אישי מסביר איך ניתן לעשות אחלה אימון כושר בבית

1.Power Wheelגלגל עם ידיות צדדיות המתאימות להחזקה בידיים או להשחלת כפות הרגליים המאפשר אימון במישורים וטווחי תנועה שונים.יתרונות האימון : בעזרת הפאוור וויל ניתן לאמן את כל הגוף : לחזק את החזה, את  הידיים, את הרגליים, את הגב...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים