שובר לפרסום בגוגלאלבום תמונות דיגיטלי

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מיקי ליבוב   
חמישי, 20 ינואר 2011 09:33

בעשור השני של המאה העשרים ואחת אנו כבר יכולים להודות לרשת האינטרנט המאפשר לנו לשתף באופן מלא וברור תמונות שצילמנו או שאנו מופיעים בהם עם כל חברינו וגם אם כאלה שלא מכירים אותנו. ישנם הרבה מאוד אתרים אשר מאפשרות לנו לנהל אלבום תמונות דיגיטלי ולבצע פעולות פשוטות כמו העלאת תמונות, אחסון, ביצוע עבודות פוטושופ ואפילו לשלוח אותם לחברים לצפייה און ליין. אלבומים אלה שימושים מאוד בעת בניית עבודת שורשים, יצירת הגדה לפסח או אפילו סתם זכרון מהצעת נישואין.

הדפסת אלבום תמונות דיגיטלי

אלבום תמונות דיגיטלי ניתן להדפסה על ידי חברות המתמחות בעיצוב אלבומי תמונות דיגיטליים ובהדפסתו בסיום. חברות אלה שולחות את האלבום המודפס על נייר כרום מיוחד או נייר רגיל, תלוי בהתאם לבקשה, עד הבית וניתן לעשות זאת גם במספר עותקים. באופן הזה במקום להחזיק את אלבום הכיסים המיושן עם התמונות המצהיבות ניתן להחזיק ספר תמונות דיגיטלי על מדף הספרים ואפילו להביא עותק אחד מתנה לסבתא.

כדי לערוך אלבום תמונות דיגיטלי ולעצב אותו יש צורך במספר פעולות פשוטות. הפעולה הראשונה היא כמון לצלם את התמונות בכל מיני סיטואציות, או אנשים ולהוריד למחשב את כל התמונות האלה לתיקייה אחת.  היום כמעט לכל מחשב יש תוכנה המאפשרת פתיחת תמונות בפורמט זה או אחר אבל במידה ולא אז קיימות לא מעט תוכנות ללא עלות אשר נמצאות ברשת האינטרנט וניתן להוריד אותם בחינם או לרכוש תוכנה איכותית שתשמר לנו לאורך זמן. לחלופין קיימים כאמור אתרי הדפסת אלבומי תמונות דיגיטליים המאפשרים הורדת תמונות ישירות לממשק שלהם וכך ניתן לבחור את התמונות הרלוונטיות ולעצב אותן בסדר בו אתם בוחרים.

להעלות תמונות מקובץ של מצלמה דיגיטלית היא אינה האפשרות היחידה לבניית אלבום תמונות. אפשרות אחרת היא לסרוק את התמונות שצילמנו בעבר, אפילו אם מדובר בתמונות מתקופה שקדמה למצלמות המתוחכמות הללו. על בסיס זה אפשר לסרוק כמעט כל תמונה אפילו אם מדובר בגזיר עיתון, עטיפת תקליט וכל מה שעולה על יד הדמיון הטובה.

מאמר זה הוא הראשון בסדרה העוסק בבניית אלבום תמונות דיגיטלי, בין אם להדפסה או בין אם שיתוף החברים באינטרנט. במאמר הבא אעסוק בהדפסת התמונות ובשליחת קישורים לחברים על מנת שידפיסו תמונות לבחירתם ויוכלו לעשות בהם שימוש. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים