שובר לפרסום בגוגלאכסון אתרים בחברה טובה

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
ראשון, 20 מאי 2012 12:29
כל מה שצריך לדעת על שירותי אחסון!


אם כבר קניתם אתר מקוון, שילמתם על עיצוב, הזנתם אליו תוכן איכותי והשקעתם בו כסף וזמן רב - צריך לבחון קניית חבילה אחסון. כל אתר אינטרנט, גדול או קטן, מוכרח להיות מאוחסן ע"פ שרת. שרת זהו מחשב חזק ביותר שלא כמו מחשב ביתי שמאפשר לגבות מס' גדול של קבצים בבת אחת.

שרת יעודי זה לא דבר כה פשוט, ממש לא כל חברת אחסון תתאים לכם ולצרכים שלכם, בדיוק בגלל זה יש צורך לבדוק כמה דברים -

שרתים - בתחום המחשוב אפשר למצוא מספר טכנולוגיות נפרדות, אתרים באינטרנט נבנים בתצורות שונות ולא כל סוג שרת יכול לגבות את אתרכם. יש צורך לשאול אם השרתים של חברה מסוימת מתאימים לאתרכם.

האם זו חברה אמינה? - שרת שמפסיק לפעול מזיק מאוד לאתר, על אחת כמה וכמה אם מדובר באתר מסחרי. בכל דקה בה באתר לא נמצא באוויר המשמעות היא הפסד כלכלי. אתם צריכים למצוא חברה עם מוניטין מצוין, אחת שיודעת לתחזק את חוות השרתים ולהתמודד עם תקלות אם יש בכך צורך.

גודל חבילת האחסון - איזו חבילה אתם מחפשים לאתרכם? מה לגבי המחירים? כמו בעסקאות אחרות, גם פה לבדוק איזו תמורה אתם אתם מקבלים. עליכם לבדוק את נפח החבילה ומהירות העברת המידע.

שרת בארץ או בחו"ל - כל מי שמחפש אכסון אתרים במחיר זול, יכול להגיע למצב בו מבזבז כסף על שרת בסין. שרתים אלה עובדים מאוד לאט, קצב העברת המידע יכול להיות איטי להחריד ואם התרחשה תקלה - ייתכן ולא יהיה למי לפנות.

והחלק החשוב ביותר - בדקו מראש עם החברה שישנו גיבוי מלא של המידע על השרת, העניין הקטן הזה עשוי לחסוך לכם בעיות בעתיד.

ומה עכשיו?

אחרי שבחנתם את העניינים האלה, תוכלו להשוות בין כמה האפשרויות השונות. בסופו של דבר, ודאי תרצו להיות בטוחים שהנכם זוכים בשירות טוב שיקנה לאתרכם מהירות גלישה טובה.

בעזרת האינפורמציה פה לבחור אחסון לפורטל שברשותכם לא תצטרך להיות עבודה קשה במיוחד, קדימה לדרך!
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים