אילו סוגי מפתחות לרכב ניתן כיום לשכפל?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : pritzatdereh   
שלישי, 07 יוני 2016 10:51

כולנו תלויים במפתחות לרכב שלנו, אבל אנחנו לא באמת מבינים את זה, עד הרגע שבו המפתח מתקלקל, נהרס או נאבד, ואז אנחנו מבינים שבלעדיו אי אפשר בכלל להיכנס לרכב. מה עושים במקרה כזה? מן הסתם יוצרים קשר במהירות עם שירות מקצועי של שכפול מפתחות לרכב. חשוב מאד להבין שנכון להיות, שירותי השכפול ניתנים לכל סוגי המפתחות באשר הם. כדי להכיר קצת את סוגי המפתחות שניתן לשכפל, הנה הבדל על סוגי המפתחות שיש כיום ועל מה שמאפיין אותם.

 

להכיר את כל סוגי המפתחות

●       מפתחות ללא צ'יפ - אלו המפתחות אשר שכפול מפתחות לרכב יכולים לשכפל לכם בקלות ובזול. המפתחות הללו כוללים אך ורק נעילה פיזית של הרכב עם המפתח עצמו (בדומה למפתח לדלת כניסה לבית). המפתחות הללו לא כוללים שום רכיב אלקטרוני ולכן זולים - אך גם פחות בטוחים לשימוש כמובן. ברוב המכוניות בישראל כבר לא נעשה שימוש במפתחות הללו ,שהחלו להיעלם מהזירה בשנת 1997.

●       מפתחות פיזיים עם רכיב אלקטרוני - סוג נוסף של מפתח שאולי תרצו לפנות בגללו לשירותי שכפול מפתחות לרכב, הוא המפתח שכולל מצד אחד מרכיב פיזי - כלומר מפתח שניתן להכניס לחור המנעול ברכב, אחד מצד שני גם יש לו צ'יפ אלקטרוני בתוכו, ולכן גם ניתן לפתוח אותו מרחוק עם שלט. המפתחות הללו הם כבר יקרים יותר לשכפול באופן טבעי, אך גם יותר בטוחים לשימוש. שימו לב שגם אם השלט עצמו שמוטמע במפתח מפסיק לעובד, המפתח הפיזי עדיין יכול לעזור לנו. לרוב המפתח עצמו יכלול שני לחצנים - לפתיחה ולנעילה של הרכב.

●       מפתח עם קודן - עוד אפשרות שקיימת כיום, היא של מפת חשיש עליו קודם שמתקשר עם האימובילייזר של הרכב. כלומר - הקוד לא נמצא בתוך הרכב, אלא על המפתח, ולכן זה גם מקשה יותר על עבריינים לנסות ולפרוץ לרכב, כי כל עוד אין להם את המפתח, קשה מאד לעקוף את המערכת. גם כאן, אפשר כמובן לקבל שירותי שכפול מפתחות לרכב.

 

תמיד אפשר לשכפל

בסופו של יום, זה לא משנה איזה מפתח לרכב יש לכם - אתם תמיד יכולים לשכפל אותו, בכל מצב שהוא, ובכך לחזור לשגרה כמה שיותר מהר.

 


pritzat-derech.co.il/

 


 
מאמרים נוספים :

» שכפול מפתח לרכב על ידי מנעולן מקצועי

  מקצועי המורשה לעסוק בתחום.בעידן שלנו יש לא מעט פריצות לרכבים ושירות אמין הנו העניין החשוב ביותר באותו רגע.מנעולנים מורשים וחברות שירותי פריצה מספקים שירותי חילוץ ושכפול מפתחות לרכב מכל סוג.שכפול ושחזור מפתחות לרכבים...

» מנעולן בירושלים - כל המידע במאמר אחד

מי זקוק למנעולן?מי מאיתנו לא נדרש לשירותיו של מנעולן בירושלים בקרב תושבי העיר וסביבתה?! כולנו קיבלנו את שירותיו של מנעולן בירושלים לצורך החלפת מנעול, פריצתו, החלפת דלת, שכפול מפתחות וכו'. מתי נחפש מנעולן בירושלים?אם אנו...

» פריצת מנעולים - חשוב לבחור מישהו אמין

למי מאיתנו לא יצא להיתקע מחוץ לבית או מחוץ לרכב מבלי שאנו יכולים להיכנס? במצבים שכאלה חשוב מאוד שלא להיכנס לפאניקה ולא להילחץ, הפתרון הוא מאוד פשוט ומהיר. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אל מנעולן ברעננה אשר מכיר ויודע כיצד...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים