שובר לפרסום בגוגלאיכות מים מסוננים של תמי 4

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
רביעי, 08 יולי 2015 07:58

עיצבתם מחדש את המטבח? יצרתם ממלכה של מודרניות וסגנון במטבח הפרטי שלכם? סביר להניח שחשבתם על הכל: מקרר גדול ומשוכלל, תנור איכותי, מכשירי החשמל המתקדמים ביותר והכל מעוצב ומוקפד במטרה לאפשר מצד אחד שימוש נוח ומצד שני לאפשר לכם ליצור מטבח מעוצב ובלע מראה יוקרתי. בשנים האחרונות ניתן לראות בבתים רבים בישראל מחשבה על עיצוב לא רק בחללים כמו הסלון או הכניסה לבית אלא גם מחשבה על עיצוב ועל היבטים עיצוביים גם במטבח וביתר חלקי הבית.

עיצוב הבית כיחידה אחת

הסיבה לכך קשורה בהבנה שעיצוב אינו מתייחס רק ליחידה אחת בבית אלא לכל הבית כיחידה שלמה ומטרתו לא רק ליצור מראה נעים, אלא גם להשרות אווירה של הרמוניה וזרימה בין כל חלקי הבית. מהטעם הזה יותר ויותר אנשים משקיעים בשנים האחרונות בעיצוב מטבח שייקח בחשבון את גודל החלל, הרגלי החיים שלנוף כמות המשתמשים בו, היקף השימוש בו ובכלל הצרכים של בני הבית. במחשבה הזו מחייבת איזון בין צרכים ובים עיצוב כדי לתת מענה לפן הפונקציונאלי וגם לפן העיצובי.

עיצוב המטבח

כך למשל אם נחשוב לרגע על המטבח כעל מקום שבו נמצאים כל הרכיבים החיוניים לקיומם של חיים, הרי שמים הם במקום הראשון. עיצוב המטבח מחדש אם כן חייב לכלול בתוכו בר מים מעוצב ואיכותי שיבצע סינון קפדני של המים ויביא אליכם מים נקיים וצלולים ומצד שני שיהיה בעל מראה מעוצב ויוקרתי ויוכל להתאים לחלל שיצרתם במטבח. המוצר שייתם לכם מענה הולם הוא לא פחות מאשר בר מים תמי 4 שמציע גם מערכת מסננים יוקרתית ואיכותית וגם בעל מראה מעוצב ומוקפד.

סוגי הברים השונים

מבחינת מבחר קיימים סוגים שונים של ברי מים שהמשותף לכולם הוא איכות מים מסוננים של תמי 4. בכל הברים של תמי 4 תיהנו ממערכת מתקדמת שמביאה אליכם מים צלולים ונקיים, כאשר תודות למבחר העצום תוכלו בקלות רבה להתאים את הבר הנכון ביותר לקו העיצובי של המטבח שלכם. מבחינת צבעוניות גם כאן המבחר הוא רחב, ובר המים יכול להשתלב בכל סקלת צבעים שבה בחרתם לקשט את המטבח שלכם. מצד שני הוא יכול להציע גם קונטרסט מעניין עם צבע בולט במבטח לבן או להיפך.

לבית או למשרד

סוגי הברים השונים כוללים כאמור איכות מים מסוננים של תמי 4 ולכן הם מתאימים גם לבית וגם למשרד. עם זאת, לכל סוג של חלל מאפיינים מעט שונים וצרכים אחרים, וכאן המקום לבחור עבורכם את הבר המתאים ביותר שיכול לתת מענה על כל הצרכים שלכם בין אם מדובר על בר מים למשרד או לבית. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים