שובר לפרסום בגוגלאיכות מים מסוננים של תמי 4 - ג

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 09 אוקטובר 2016 13:39

יש לא מעט דברים שטעים לשתות, אך בסופו של דבר הכי טעים לשתות מים, ולו כי ידוע שמים הכי בריאים ומאוד חשובים עבור שמירה על גוף בריא. על כן בין אם מדובר במבוגרים ששותים מים מתוך מודעות ובין אם מדובר בהורים לילדים שמבקשים לוודא שהילדים שלהם שותים מספיק מים,  העובדה היא שרוב האנשים שותים מים. עם זאת, במקום לשתות מים רק מתוך צורך והגיון, גם טוב לדעת שניתן לשתות מים ופשוט ליהנות מכך, וכאן בר מים תמי 4 נכנס לתמונה.

יתרון כפול

בר מים תמי 4 מאפשר לשתות מים טעימים ומסוננים בלחיצת כפתור, כאשר בין היתר גם מדובר במים שמגיעים בטמפרטורה הרצויה. על מנת לגבות מידע זה, נציין שמחקרים מראים שבתים שהכניסו למטבח שלהם מים מסוננים באיכות גבוהה, כשם שמכשיר תמי 4 מספק, התחילו לשתות הרבה יותר מים ובמקביל חדלו מצריכת שתייה ממותקת.

מצב המים שבצנרת

מדוע כה רבים בוחרים במכשיר תמי 4? ובכן כיוון שלרוב המים שיוצאים מהברז אינם אידאליים. אומנם יש ביקורת תמידית על איכות המים שבצנרת הביתית שלנו, ואף המים שבמדינת ישראל נחשבים איכותיים, אך יחד עם זאת עדיין לא פעם ניתן למצוא במים מגוון חלקיקים לא מזוהים, עדיין לא פעם טעם המים אינו טעים ועדיין לא פעם ריח המים אינו נעים. כל אלו פרמטרים שמפריעים להמשיך ולשתות מים כפי שהיינו רוצים. על כן אם כל מה שצריך על מנת להתחיל לשתות יותר מים זה להכניס מכשיר מעוצב למטבח (ועל הדרך ליהנות ממגוון יתרונות נוספים כגון מים מורתחים בשנייה), הרי שניתן להבין מדוע ברוב הבתים בישראל מותקן מתקן מים איכותי.

אודות הסינון

המונח מים מסוננים מוכר ואנשים יודעים שרצוי לסנן את המים. עם זאת, רבים אינם באמת יודעים מה מסננים מהמים. על כן נציין שלצד העובדה שחשוב להשאיר מגוון ויטמינים חשובים במים (כגון נתרן, סידן, מגנזיום וקלציום), גם חשוב לסנן מהמים שאריות חלודה (החלודה מצויה בלא מעט צינורות ישנים), חלקיק פיח, חול ואף מגוון חיידקים שאינם אידאליים. אם כן כיצד מסננים? ובכן חברת שטראוס בוחנת וחוקרת את התחום לאורך עשרות שנים, ועל כן יודעת כיום להציע לקהל לקוחותיה מערכת סינון איכותית ומתקדמת, שבין היתר כולל מנורת U.V ואף מסנן איכותי, כך שמגוון חלקיקם וחיידקים לא רצויים נשארים מחוץ לכוס המים באופן מבוקר ומושכל. לרוויה! 
מאמרים נוספים :

» כל מה שרציתם לדעת על איכות מים מסוננים של תמי 4

מיםכולנו מודעים לחשיבות שתיית מים במשך היום, במיוחד בארץ חמה כשלנו ובמיוחד בחודשי הקיץ הלוהטים. שתיית המים חשובה עבור כל הגילאים מילדים ועד זקנים והינה אף חשובה יותר לאחר ספורט ו/או התרוצצות. לכן, חשוב שיהיה בכל בית מקור...

» איכות מים מסוננים של תמי 4 לחיים נוחים

המיםבר מים תמי 4 מאפשר לשלב מי שתייה באיכות גבוהה עם נוחות מאקסימלית. בלחיצת כפתור ניתן לקבל מי שתייה מסוננים ומטוהרים. ניתן גם לבחור אם הפעם ברצונכם לקבל מים חמים או קרים. מעבר, לסינון הבקטריות והוצאת הגופים הלא רצויים...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים