שובר לפרסום בגוגלאיכות מים מסוננים של תמי 4 - ב

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
ראשון, 09 אוקטובר 2016 13:14

מי מאתנו לא רוצה לדעת שהמים שהוא שותה אינם מכילים חלודה ואף לא חיידקים מזיקים. עם זאת העובדה שהמים נראים נקיים, אינה מבשרת שהם אכן כאלו, ולו כי מדובר ברמת המיקרו, שם ניתן למצוא אי אלו מרכיבים שבשמחה הייתם מוותרים עליהם בכוס הקפה או במרק שלכם. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות ממים מסוננים כהלכה ואף טעימים, אתם מוזמנים ליהנות ממים שנמזגים ממכשיר בר מים תמי 4.

40 שנות ניסיון

חברת שטראוס גאה לעמוד מאחורי 40 שנות ניסיון בתחום פיתוח איכות המים. חברת שטראוס חוקרת ומפתחת את המהלכים הטובים ביותר על מנת שכוס המים שלכם תכיל את המים הנקיים ביותר. חשוב להבין שאומנם ניתן לשמוע כיום בשוק על מסננים, אך לא כולם גאים לעמוד מאחורי תוצאה ראויה, וזאת כי יש הבדלים הן במסננים והן באיכות נורת ה ,U.V  ועל כן גם אם יש מילים מחמיאות מאחורי המערכות השונות, יש לבחון את הדברים לפי מכון התקנים, וכאן חברת שטראוס גאה לציין שמכשיר בר מים תמי 4 עומד בכול התקנים המחמירים ביותר.

בדיקה עצמית

אומנם העין האנושית אינה יכולה לראות את החלקיקים השונים של החלודה, הפיח ושאר המרכיבים הבלתי רצויים, אך חוש הטעם כן פעיל וכן יכול לחוש כאשר מדובר באיכות. מכאן שאם אתם מבקשים להבין במה מדובר, אתם מוזמנים להגיע אל חבר או בן משפחה שמחזיק במכשיר בר מים תמי 4 (רבים מהבתים והמשרדים נהנים מכך), ופשוט למזוג לעצמכם כוס מים.

בריאות, חיסכון ונוחות

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם למצוא מקום ייעודי על השיש עבור תמי 4, מומלץ שתעברו על שלושת השיקולים הבאים: בריאות, חיסכון ונוחות. בריאות כיוון שכך אתם מבטיחים שאתם שותים מים מסוננים שמכילים וויטמינים חשובים, חיסכון כיוון שכך מפסקים לרכוש בקבוקי מיץ לצד בקבוקי מים מינרליים ונוחות כיוון שכך ניתן ליהנות ממים בטמפרטורה הרצויה, בין אם מדובר על מים חמים, מים קרים ואפילו על מים מוגזים.

יתרון כפול

אם אזכרנו בריאות, נוסיף ונציין שהנתונים מצביעים על כך שרבים מהמבוגרים והילדים שהתחילו לשתות מים מסוננים ממכשיר תמי 4, גם התחילו לשתות הרבה יותר מים, וגם הפסיקו עם השתייה הממותקת. כך שלא רק מדובר בשתיית מים יותר בריאים, אלא גם מדובר בהגדלת צריכת שתיית המים. מכאן כל שנותר זה לבחור צבע, למצוא מקום ולהתחיל להתרגש משתיית מים. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים