שובר לפרסום בגוגלאיך נחשב מרצדס GLA200 כרכב פנאי שטח?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שני, 16 נובמבר 2015 10:47

ובכן, לפני שנצלול לתוך הפרטים, כדאי להבין את העובדה הפשוטה: מרצדס הוא מותג יוקרה המתמחה בייצור רכבי מנהלים. את התמחות החברה בקטגוריה זו, היא יודעת לשעתק לקטגוריות רכב נוספות, ולייצר גם רכבים קומפקטיים וגם רכבי שטח המגיעים עם חבילת הערך היוקרתי והמפנקת האופיינית לרכבי החברה. בהיבט של איכות, של טכנולוגיה, של אבזור ושל בטיחות, מרצדס מציעה את הטופ שבטופ, אך אין זה אומר שרכב שטח פנאי של החברה הוא רכב השטח האולטימטיבי למכורי הז'אנר. אם אתם מחפשים רכב שטח ייעודי, רכב שיעניק לכם את היכולות המתקדמות ביותר בתחום, אל מול אתגרי השטח המורכבים ביותר, ייתכן שדגם מרצדס GLA200 הוא לא הדגם שלכם.

רכב שטח פנאי, ולא שטח נטו

כהתחלה, כדאי לזכור שמדובר על רכב שטח פנאי, ולא על רכב שטח נטו. לאדם מן השורה, אבחנה דקה זו אולי לא תגיד הרבה, אך בפועל מדובר בהבדל משמעותי לכל מי שמחפש רכב שטח רובסטי שיכול להתמודד עם כל האתגרים האפשריים בתנאי שטח קשים. דגם מרצדס GLA200 הוא דגם המיועד להעניק לכם יכולות שטח טובות, יכולות שטח שיאפשרו לכם לבצע את רוב רובם של המסלולים בשטח, ולבטח את כל מסלולי השטח המוכרים, אך במקביל, הוא מיועד להעניק לכם גם חוויית נסיעה נוחה, מפנקת וחלקה בנסיעות כביש יום יומיות.

שלל מערכות ייעודיות המגיעות עם רכבי שטח בלעדיים

רכב שטח נטו הוא לא רק רכב שמגיע עם הנעה 4 על 4, אלא רכב המגיע עם עוד שלל מערכות ופריטי אבזור המיועדים להעניק לו את היכולות הנדרשות בהתמודדות עם אתגרי השטח. יכולות אלה כוללות למשל הנעה נפרדת לכל גלגל, ניתוב עוצמת הבלימה לכל גלגל, שליטה טובה יותר בסרן אחורי ושלל מערכות טכנולוגיות השומרות על יציבות הרכב בנסיעות שטח מאתגרות. את חלק מן המערכות האלה תוכלו למצוא גם בדגם מרצדס GLA200, אך לבטח לא את כולן, ולבטח לא את המערכות הדרושות כדי להתמודד עם אתגרי שטח קשים.

השילוב הטוב ביותר בין שטח וכביש

לעומת זאת, אם אתם מחפשים את השילוב האולטימטיבי של רכב יום יומי עם רכב שטח, רכב שישרת אתכם לאורך כל השבוע, ואיתו תוכלו לצאת לטיול משפחתי בשטח בסוף השבוע, רכב שיספק לכם חוויית נסיעה חלקה, מפנקת, נוחה ונעימה על הכביש, ולצד זאת גם חוויה מרגשת בשטח, דגם זה של מרצדס הוא בדיוק הדגם הזה. 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים