שובר לפרסום בגוגלאיך משווים את ביטוח הדירה והרכב?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : מיכאל לוי   
רביעי, 22 פברואר 2012 15:14

רוצים להיות רגועים? צריכים סוכני ביטוח? מחפשים ביטוח רק בחברה אמינה! כן, יש לנו הרבה הוצאות גדולות על הרכב הרבה מאוד- ביקור במוסך טסטים ועוד. אבל המכוניות הפרטית היא מהדברים הכי חשובים בחיי היום יום .הגיע הזמן לחדש את הביטוח? במידה ואתם מחפשים ביטוח משכנתא בעלויות שפויות, בשורות הבאות תמצאו מעט עצות איך נכון להשוות מחיר ואיך קונים פוליסה נכונה לרכב בפחות כסף, לא מזיק לקרוא.

לא מחכים- זאת לא טיסה לחו"ל... אל תיקחו את הזמן, עשרה ימים לקראת סיום הביטוח התחילו בבירור עלויות, כך יהיה לכם מספיק זמן לבחון את המחירים- לבדוק כמה הצעות ולקבל מחירים טובים.

פרטי או ישיר? קחו מספר הצעות מהחברות הגדולות וגם אצל סוכן מורשה, לא תאמינו אבל יש פערים! תשוו ביניהם שימו לב לכל הסעיפים ואת המחיר, יש מגוון מחירים שיכולים לחסוך לכם הרבה כסף.

כדאי שכל סוגי הביטוח שלכם לא יהיו מפוזרים במספר חברות ביטוח הבית למשל, ביטוח חיים למשכנתא וגם ביטוח לאוטו, זה טוב יותר אם יש לכם סוכן טוב ואישי. שמרכזים את הכל במקום אחד זה פשוט ונוח ואפילו כלכלי יותר.

תמיד כדאי לבדוק אנשים שאתם מכירים, אולי להם יש רכב כמו שלכם? אולי הם מכירים סוכן ביטוח מצוין? לא עולה לבדוק. בארצנו הקטנה כל אחד מכיר מישהו שיכול לארגן הנחנה.

צד ג'? רבים מתלבטים על סוג הפוליסה, צריך או לא צריך מקיף? חלונות? מכונית חלופית? בגדול, מומלץ לכם להזמין פוליסה שתכלול בתוכה את כל האופציות, זה ייתן לכם שקט נפשי.

טוב שיש לנו אוטו פרטי, כמה טוב שאנו יכולים לנסוע ממקום למקום בקלות נכון,, יש המון פקקים אוויר מזוהם, צריך להיכנס למוסך מדי פעם, הוצאות על ביטוח ועוד דברים לא צפוים אבל בסוף זה משתלם בלי צל של ספק. רוצים לשאול שאלות?.

מחפשים ביטוח תכולת דירה? נעזור לכם בכיף. בואו להתייעץ ולמצוא הנחות בקליק, השירות שלנו מאפשר לכם לקבל מבצעים תוך כמה רגעים. 
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים