שובר לפרסום בגוגל



איך מדפיסים על קאפה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : akbulut   
רביעי, 04 ינואר 2012 10:27
לא צריך להלחין לה סרנדות. האהבה שלה אליך תתגבר בכוונתי לכתוב לכם קצת על שי מיוחד שקניתי לבת זוגי לפני מספר שנים, וכנראה שזו הייתה ההפתעה המרגשת ביותר שהענקתי למישהי. אותה זה קנה, ואנחנו זוג יונים בעקבות ההפתעה הזו.


דברים קטנים ומרגשים

כשניסיתי למצוא מתנה ספונטנית חרשתי על מלא חנויות מעניינות, הסתובבתי נון סטופ והייתי בחרדות. חיפשתי מתנה באמת מיוחדת, ולא סתם עוד פריט מהאינטרנט. אחר כך קלטתי שהפיתרון הטוב ביותר קיים כבר שנים. והחלטתי לקנות קאפה.

כל הנושא של להשתמש בתמונות לא נחשב למהפכני באופן מיוחד, ובכל זאת מרבית האפשרויות שתוכלו למצוא - מעניקות לו נופך מרגש ורדיקלי. אם תחליטו על להגדיל תצלום כלשהו לגודל ענקי, או בהדפסת התמונה על בובה פרוותית - זה מרגש ומבדר. נסו על נשותיכם. שתפו עמי את התגובות בבלוג שלי - במסר פרטי. אם יהיה ביקוש, אשמח לתת עוד מידע בנושא קנווס.

תחשבו מחוץ לקופסה.

ברור לי שהרעיון הבנאלי ביותר הוא לעשות פרוייקט מתצלום רומנטי שלכם. האמת, קיטש - תמיד עובד, ואתם בהחלט תצליחו לגרום לה להתרגש ולהראות הרבה אהבה, אך עם זאת אמליץ לכם דברים מיוחדים יותר; תמונה מוצלחת של מקום שטיילתם בו, בית הקפה בו מבטיכם נפגשו, או אולי בכלל תמונה שלה מהילדות. בחרו צילום תו"כ תשומת לב, כדי לא להביא למריבה לא נעימה.

מבחר האפקטים שתוכלו להוסיף לקולאז' הוא עצום. קביעת האפקט המושלם היא בפרט משימה לא קלה, אבל בשביל זה קיימים מוכרים בחנות אשר ישמחו לעזור. תצלומים מסויימים לא תוכלו להגדיל בגלל איכות גרועה, או משהו בסגנון. כדי להימנע מפאשלות, רצוי לבחור כמה תמונות פוטנציאליות, קחו לתשומת לבכם.

מידע נוסף בנושא הדפסות.

כמו שכבר נכתב, הפתעות כאלה כולם אוהבים, בייחוד אם הן מוענקות באופן ספונטני ללא "סיבה" ממשית. אשמח לשמוע עוד הצעות למתנות מיוחדות, הגיבו לי בבלוג, וספרו לחברים.

 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים