שובר לפרסום בגוגלאיך מבצעים בדיקות האזנה?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : sarit4602   
רביעי, 11 ינואר 2012 12:26
האם אתם מאובטחים? אין דבר יותר חשוב מאשר היכולת לחיות בבטחון ובהגנה מלאה, משום שזה לא מגוחך לרצות קצת שלווה. ולמרות שלעתים היינו רוצים להאמין הוא מקום בטוח ומוגן, המציאות לעתים טופחת על פנינו ומראה שלא הכל כל כך ורוד. במקרים כאלה יש להיות מוכנים לנורא מכל, גם אם זה אומר שיש למצוא מכשירי האזנה ומעקב או שירות אחר בסגנון, לדוגמה.


כאשר אנחנו נמצאים בביתנו, נועלים את העסק ללילה, או פורשים לשעות הפנאי שלנו, אנו צריכים לעשות זאת מתוך הידיעה שאין אפשרות להיכנס למקום ללא הסכמתנו, לגנוב או להשחית רכוש או אפילו לגרום, חלילה, לחבלה גופנית.

איזה שירותים עשויים לסייע לשמור על בטחוננו או לתת לנו את כל המידע אותו נצטרך בזמן מסויים?

בימינו כמעט אי אפשר למצוא בתים פרטיים או מקומות עבודה בהם לא הותקנה מע' אזעקה מתקדמת, אשר מטרתה למנוע, הן באופן אקטיבי והן באופן פסיבי, כניסות בלתי מאושרות, ומודיעה לנו ולרשויות בעת חדירה לא חוקית. באופן כמעט קבוע, מערכות אזעקה אלה באות משולבות עם חיישני תנועה ורשת מצלמות לבטחון מלא.

לא תמיד חושבים על כך, אך גם מע' אינטרקום שמנטרות כניסה ויציאה מהבניין שבו אנחנו יושבים, עוזרות לביטחוננו. האינטרקום נותן לנו לשמוע ולראות ממרחקים, לקבוע מי נכנס למבנה, ואף להפעיל את שער הכניסה בלחיצת כפתור קטנה.

ולעתים הדבר אשר דרוש לנו זה אינפורמציה, ומה יותר טוב מחוקר מקצועי שיעזור לנו? רימו אתכם? בואו להוכיח את זה! חברת חקירות מסוגלת להציב מעקבים אחר גורמי עניין משמעותיים.

צריכים עזרה עם בדיקות האזנה? עברו לאתר וקבלו את כל המידע בנושא מיגון, ותוכלו לישון כמו תינוק.

 
מאמרים נוספים :

» איך נדע אם מאזינים לנו ?

בדיקות האזנה לטלפון מאפשרות לזהות פעולות ציתות אלקטרוניות למכשירי טלפון נייחים ולמכשירים ניידים. לרשות מי שרוצים לבצע מעקב אחר שיחות טלפון עומדים אמצעים משוכללים שמופעלים במגוון שיטות, החל בהתקנת רכיב זעיר במכשיר...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים בתחום המשפטים

חיפוש עבור עורכי דין - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים