שובר לפרסום בגוגלאיך לעשות סדר בביטוחים שלכם?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : עידן שלומן   
רביעי, 12 יולי 2017 12:42

עולמות הביטוח, הפנסיה והפיננסים נוגעים לכל אחד במדינה אבל האמת היא שלמרות שכולנו משלמים עבור השירותים הללו לאורך מריבת שנות חיינו הבוגרים, הרי שרובנו גם לא ממש יודעים על מה משלמים, למי וכמה בדיוק. מעבר לכך גם לא תמיד ידועים לנו כל הפרטים ומה נקבל בתמורה לתשלומים שלנו בשעת הצורך העתידית. לא פעם אנו שואלים את עצמנו איך עושים סדר בביטוחים ובכל שאר התשלומים לגופים הגדולים.

התשובה לכל אלו הוא סדרה של חוקים, תקנות ואמצעים שנועדו לעזור לאזרח הקטן מול הגופים הגדולים וליצור עבורו יותר שקיפות של מידע שרלוונטי עבורו וגם הקלות והטבות שמפחיתות את העלויות של כולנו בתשלומי הביטוח והפיננסים השונים לאורך השנים.

אחד מאותם מהלכים משמעותיים הוא הקמה של אתר אינטרנט מטעם הממשלה בשם הר הביטוח. אתר זה נועד כדי לספק מידע לכל אזרח על חבילת הביטוחים הקיימת שלו ולדעת אם כל הביטוחים אכן שימושיים עבורו ויותר מכך איזה ביטוחים הם כפולים ואינם  מועילים עבורו כלל.

כפל ביטוחים הוא בעיה של ממש ואתר הר הביטוח באמת מאפשר להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר. האתר מראה את כל הביטוחים ועם הערות על חשד לכפל ביטוחים. בדרך זו ניתן לסגור ביטוחים מיותרים ולשלם רק עבור ביטוחים שבאמת טובים עבורכם כרגע.

במרבית המקרים כפל ביטוחים קיים בביטוחים היותר נפוצים שנוגעים למרבית האוכלוסייה וגם כזה המושפע משינויים במהלך החיים הפרטיים או התעסוקתיים. לרוב אלו ביטוחי רכב ומבנה, ביטוחי חיים ובריאות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי ועוד.

חשוב כמובן לבדוק היטב לפני כל ניתוק ולוודא שאתם אכן מכוסים כראוי ואם יש שני ביטוחים דומים אז לוודא איזה מהם יותר כדאי להשאיר עבורכם. את כל אלו תעשו כבר עם סוכן ביטוח המתמחה בנושא זה.

כן חשוב להבין שלעשות סדר בכל הניירת שלכם בנושא ביטוח, פנסיה ופיננסים לא רק שיכול לעשות לכם טוב יותר לגבי תגמולים בעתיד (אם וכאשר...) אלא גם לחסוך עבורכם הוצאה של כספים מיותרים רבים בהווה ולאורך השנים הבאות. כאן טמון החיסכון והרווח הגדול שלכם ולכן כנסו עוד היום לאתר הר הביטוח ותתחילו לעשות סדר בביטוחים שלכם. 
מאמרים נוספים :

» טיפול בקשישים – כל האפשרויות

אם בעבר, ברור היה כי בגיל מסוים הינכם עוברים לגור בבית אבות, הרי שכיום המצב איננו כך ובהחלט ניתן לעבור לדיור מוגן או להישאר לגור בביתכם ולשכור מטפלות לקשישים. יחד עם זאת, אין להתעלם מעצם העובדה שככל שעוברות השנים, מתקשים...

» להתחיל לדאוג לעתיד כבר היום

רבים מאיתנו עובדים ואיננו מודעים כלל לעניין הפנסיה או הביטוח הפנסיוני שלנו. חלקנו יודעים כי המעביד התחייב בפנינו על ביטוח פנסיוני כזה או אחר, אולם איננו עוקבים בהכרח אחר הפרשת הסכומים הדרושים לביטוח הפנסיוני. פנסיה...
STU2

פרסום ביטוח למטה

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים