איך להתחיל עם בחורות בפייסבוק

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : דנה מור   
שישי, 25 ינואר 2013 21:55

אחת השיטות הכי נפוצות להתחיל עם בחורות היא לנסות להשיג פייסבוק או מסנג’ר במקום לבקש טלפון או לקבוע פגישה. הם מאמינים שאם הם יבקשו מהבחורה משהו פשוט וזניח כמו פייסבוק יהיה להם הרבה יותר קל לקבל תשובה חיובית. סבא שלי לימד אותי שהדרך הכי קצרה בין שתי נקודות היא קו ישר, למה גברים בוחרים ללכת סחור סחור ולא להציע ישר פגישה? הרי המטרה בסופו של דבר היא להיפגש פנים מול פנים.

לפגישה עם אדם זר מהאינטרנט או לאחר פגישה קצרה בפאב יש אלמנט חזק של חוסר ודאות. בחורות חוששות מהמפגש הזה בצורה שגברים לא יוכלו להבין. לגברים קשה להבין את הפחד של הבחורות מפני מקומות חשוכים ופגישות במקומות מבודדים. כדי להרגיע את הבחורה כדאי לקבוע את הפגישה במקום ציבורי ולתחום אותה במסגרת זמן. "אני קופץ לעזריאלי לחצי שעה היום בשמונה, את רוצה להיפגש – היא דוגמה להצעה סולידית שיכולה לעבוד".

מהשלב הזה, הקשר כבר יוצא מגבולות הרשת, החוקים משתנים וכך גם דרכי התקשורת – ברוכים הבאים לעולם האמיתי. אני מקווה שקראת לפני איך להצליח בדייט ראשון

לבוא לקחת אותה או שניפגש שם?

אין כאן תשובה חד משמעית. ישנן בנות שמעדיפות שתבוא לקחת אותן אל מול אחרות שמעדיפות להיפגש איתך במקום. בכדי שלא לפגוע בתדמית הגברית שלך כדאי תמיד להציע לבוא לאסוף אותה. אל תתעקש אם היא לא מעוניינת. אם יש לה רכב תוכלו להגיע ולחזור באופן עצמאי, אם אין לה רכב כדאי לבחור מיקום בקרבת מקום המגורים שלה או להציע לה טרמפ בתום הדייט.

להתחיל עם בחורה מחוץ לפייסבוק

הרבה פעמים גברים רואים בחורות חמודות ברחוב ומיד מרגישים את המשיכה הגופנית. הגברים הם יצורים מיניים, אין סיבה להכחיש את זה.  הם מיד מתחילים לחשוב איך להתחיל עם בחורות... באיזו טכניקה כדאי לבחור? בזמן הזה קורים כמה דברים. חלק ניכר מהגברים פשוט קופאים במקום, אחרים חושבים על תירוץ למה לא לגשת אליה ("היא עם חברות, אני סתם אפריע לה, יש לה חבר, אני בכלל לא הטעם שלה, היא תגיד לי לא, אני עייף, אין לי מצב רוח וכו' וכו').


coursebarmenim.com
 
מאמרים נוספים :

» אהבה והכרויות

מסא'ז, אתר הכרויות ואהבה בטלפון, שיחות עם בחורות לקשר דיסקרטי, אתר הכרויות דיסקרטיות, שיחות שמחפשות גבר, סטוץ, סטוצים ובילויים, דייטינג לגברים, והכרויות בישראל, קשר בתמיכה כספית, צא לדייט עוד היום, בחורות שרוצות להכיר...
STU2

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים