שובר לפרסום בגוגלאיך בוחרים אולם אירועים ברחובות?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שני, 07 מאי 2012 12:19
טיפים לארגון אירוע מהחלומות- מי לא חולם על ארוע שכולם יזכרו, אך מה אנשים זוכרים מאירועים? הלבוש, הקייטרינג, האפקטים, ובעיקר את התפאורה. יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אך לרוב המוזמנים אותם דברים הם החשובים, ועל הפופולאריים מביניהם נשתדל לשים דגש נוסף.

בחירת המקום


מיקום האירוע שתבחרו צריך לשקף אתכם ואת מה שחשוב לכם. וילה ביער תשקף אקסקולוסיביות, חתונה על הים תשקף תמימות, אולם ארועים מרהיב ירמוז על עושרכם בעוד שאולם או גן קטן יעיד על משפחתיות .

זכרו שהכי פשוט לפנטז על אירוע שיהיה יוקרתי ומדהים, אבל לפעמים שלאחר שלב התכנון נופל האסימון והם מבינים שלצערם זה לא באמת מה שהם ראו בדימיונם. אז לפני שאתם בוחרים גן או אולם אירועים תחשבו מעבר לחלום אם אומנם האולם הזה אכן תואם את רצונותיכם .

מה בדבר האוכל?

סיימתם להתמודד עם אולמות אירועים ברחובות? לדעת כולם אחד המרכיבים שצריכים לשקול ברצינות זה האוכל שיוגש למוזמנים. לחלק זה אולי נשמע ראוותני, אך רוב המוזמנים משתוקקים מאוד ליהנות והדבר החשוב להם ביותר הוא האוכל שיוגש בארוע.

לפני בחירת האוכל תנסו לחשוב לעומק מי הם האורחים שיהוו את החלק בעל המשמעות הגדולה ביותר בשמחה שלכם. אם לשימחתכם מדובר באנשים מהמעמד הממוצע, שמעדפים אוכל ביתי, מומלץ ללכת על תפריט עממי יותר. במידה ומדובר באנשים צעירים מדור 2010 אז תלכו על מנות אקסקלוסיביות, אם זו מסיבת ילדים ורוב האורחים יהיו בה ילדים צעירים אז לבטח כדאי ללכת על תפריט צעיר הכולל פיצה, ציפ'ס ועוד.

זכרו כי בלתי אפשרי לרצות כל האורחים, לכן רצוי לקבוע תפריט פשוט ומורכב, חדשני ומוכר. ככה יש סיכוי שיהיו לכלל המוזמנים מספר אופציות להחליט. לסיכומו של עניין, ממולץ שיהיו מגוון חלופות מאשר רק מנות בודדות.

עיצוב הטקס

אם יש לכם זמן ואתם רוצים ליצור רושם על האנשים בארוע שלכם, תחשבו על רעיון מקורי, משהו אותנטי ובמיוחד מסר שחשוב לכם שידעו. בדומה לבחירת המיקום, גם כן העיצוב משאיר רושם גדול במיוחד.

בנושא זה לאמיתו של דבר אין גבול לדמיון; הכל אפשרי , או להפך אפשר להדגיש רק דברים מסוימים; צבעי הארוע (ארוע בכתום, עיצוב פרחוני), אביזרים (חול-ים ודקלים) עיצוב הפרחים וכו', רק תאפשרו לעצמכם להמריא בדמיון. קורה פעמים רבות שאירוע פרטי משתנה והופך לגם הארוע של ההורים, לכן בעיקר בנושא חשוב זה, זה המקום הטבעי לתת ביטוי למה שקריטי לכם.

מה עם אולם אירועים ברחובות?

לעיתים הכי קל לרצות את כל בני המשפחה, אבל תזכרו כל הזמן שבסופו של דבר זה הארוע הגדול שלכם. היה ויש משהו שאתם ממש לא מוכנים לוותר עליו אף אם הוא לפעמים, לא מקובל על ההורים, אז תעמדו על שלכם. תסבירו למשפחותיכם בצורה עדינה ושקטה שזה עם כל הכבוד המילה האחרונה שלכם. הקשיבו ללבכם ותנו מקום למה שהכי קריטי לכם.

אם אתם צריכים מידע מקצועי לגבי הנושא המשיכו לקרוא כאן, וקדימה לדרך!
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים