שובר לפרסום בגוגלאיזה רכב יד שניה עדיף לקנות ? מיצובישי לנסר או הונדה סיוויק ?

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אלי   
שלישי, 21 אפריל 2015 08:54

קניית רכב מיד שניה עשויה להיות משתלמת ביותר, ובלבד שעושים זאת נכון. על מנת לוודא זאת, חשוב מאוד לרכוש מכונית מיד שניה שתוכל לספק את כל צרכינו, ולצורך כך יש להבין בדיוק מה אנחנו רוצים. במידה ומדובר במשפחה, חשוב מאוד להקפיד על רכישת רכב מרווח מספיק שיוכל להסיע בנוחות את כל בני המשפחה. במידה ומדובר על רכב שעומד לבצע הרבה נסיעות בתוך העיר, חשוב להקפיד לרכוש רכב קטן מימדים יחסית וקל לניווט, באמצעותו יהיה ניתן לחנות גם במקומות צרים יחסית.

על מנת להתאים את סוג הרכב הנכון, חשוב מאוד לבצע השוואה בין מגוון סוגים. בנוסף, טרם רכישת הרכב מיד שניה, חשוב גם לבצע עליו נסיעת מבחן וכן סדרת בדיקות קפדנית, מה שישלול אפשרות לליקויים שונים ותקלות סמויות שעלולות להופיע עם הזמן.

כאשר אתם מחפשים רכב מיד שניה, סביר להניח שתיתקלו בהצעות רבות של מיצובישי לנסר יד שניה, הונדה סיוויק יד שניה וכן מאזדה 3 יד שניה. באיזה רכב תוכלו לבחור כך שהוא יתאים בדיוק אל הצרכים שלכם?

הונדה סיוויק

הונדה סיוויק היא מכונית חזקה המגיעה עם נפח מנוע גדול יחסית למכוניות באותה הרמה. הספק המנוע גם הוא מרשים, ולכן מכונית זו תוכל להתאים במיוחד לביצוע נסיעות בינעירוניות. עוד יתרון גדול שלה עבור משפחות הינו תא המטען המרווח שלה, שיכול להכיל בקלות כמויות גדולות של תיקים ומזוודות.

עם זאת, יש לה גם חיסרון גדול, שצפוי להפריע במיוחד למשפחות גדולות בנות חמש נפשות- המושב האחורי שלה צר יחסית לזה של מיצובישי לנסר יד שניה ושל מאזדה 3 יד שניה, ולכן עלול להיות צפוף ולא נוח עבור שלושה נוסעים מאחור.

הונדה סיוויק היא נוחה מאוד לנסיעה. הדבר מתבטא בתנועה חלקה על הכביש וכן במערכת המאפשרת בלימה רכה ומדורגת. חשוב לציין שמדובר ברכב יקר יחסית לרכבים אחרים בקטגוריה, אפילו כאשר רוכשים אותו מיד שניה.

מיצובישי לאנסר יד שניה

רכישת מיצובישי לאנסר עשויה להיות נבונה מאוד, שכן מדובר, בסך הכל,במשפחתית מרווחת ואמינה. מימדי הרכב גדולים, ולכן הוא יכול להכיל בנוחות גם משפחות גדולות. עם זאת, מדובר ברכב בעל ביצועים חלשים יחסית ונפח מנוע לא גבוה. הוא לא מתאים עבור מי שמרבה לבצע נסיעות בינעירוניות בכבישים מהירים, הן בשל הספק המנוע הנמוך והן בשל תיבת ההילוכים, בה יש 4 הילוכים בלבד. 
מאמרים נוספים :

» איזה רכב יד שניה עדיף לקנות ? מאזדה 3 או הונדה סיוויק ?

ובכן, התשובה היא שלכל אדם יכולות להיות העדפות שונות, ולכל אדם שונה עדיף לקנות דגם אחר. יהיו כאלה שלהם יתאים דווקא דגם מאזדה 3 יד שניה, ויהיו אחרים שיעדיפו הונדה סיוויק או יונדאי i30 יד שנייה, והכל מתחיל בניתוח הצרכים שלכם...
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

דרושים נהגים ושליחים

חיפוש עבור נהגים - אתר משרות

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים