שובר לפרסום בגוגלאחסון אתרים באינטרנט לחברות ועסקים

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : nati bentov   
שלישי, 22 מאי 2012 12:28
האתר שוב לא באוויר?


בהנחה וכבר הקמתם אתר אינטרנט, בחרתם לו עיצוב מקורי, הזנתם בו טקסטים מושקעים והשקעתם בו מחשבה, כסף וזמן - מתעורר הצורך לברר לגבי אחסון מקוון. כל פורטל או אתר, גדול או קטן, צריך להיות מאוחסן על גבי שרת וירטואלי. שרת זה סוג של מחשב על עם יכולות מרשימות שמאפשר לגבות מספר ענק של קבצים.

אחסון אתרים באינטרנט זהו אינו דבר פעוט, לא כל חברה לאחסון אתרים היא טובה, בגלל זה חשוב לברר מס' נתונים -

שרתים - בתחום האינטרנט קיימות טכנולוגיות נפרדות, אתרים מתוכננים בתצורה שונה ולא כל סוג שרת מתאים לאחסן את האתר שברשותכם. חובה לברר בטרם עת אם שרתים של חברה מסוימת מתאימים לתצורת האתר.

למצוא חברה רצינית - שרת שקורס מזיק מאוד לאתר, במיוחד אם מדובר על פורטל מקצועי. בכל רגע בו אתר האינטרנט לא באוויר זה אומר עבורכם הפסד כלכלי. חשוב לבחור בחברה אמינה ומוכרת, כזו שיכולה לתחזק את השרתים שלה ולהתמודד עם תקלה במקרה חירום.

גודל חבילת האחסון - איזה גודל חבילה צריך לכם לקנות? כמה זה יעלה? כמו בכל ביצוע עסקה, חשוב מאוד לבחון מה אתם מקבלים ביחס לתשלום. עליכם לבדוק את גודל חבילת האחסון ומהירות העברת הקבצים.

המיקום הפיזי של השרת - מי שמנסה למצוא שרת ייעודי בזול, עוד עלול למצוא את עצמו משלם על שרת אחסון בסין. שרתים בחו"ל עובדים לאט, הקצב של העברת הקבצים יכול להיות איטי להחריד ובסיטואציה של תקלה - ייתכן ולא יהיה מענה מהיר.

והחלק החשוב ביותר - בדקו עם חברת האחסון שמבצעים גיבוי של הקבצים ששמים על השרת, העניין הקטן הזה עוד יחסוך לכם בלגן רב.

ומה הלאה?

רק אחרי שבחנתם את הדברים היסודיים האלה, צריך לבדוק כמה הצעות מחיר. אחרי הכל, אתם בטח תרצו לדעת שהינכם מקבלים שירות טוב שיבטיח לאתר שברשותכם מהירות גלישה טובה.

עם המידע שפה לבחור חברת אחסון לאתרכם לא תצטרך להיות משימה מסובכת, צאו לדרך!
nati19975
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים