שובר לפרסום בגוגלאולפן נייד ...

PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
השיעור נכתב על ידי : אורלי ורדי   
ראשון, 25 דצמבר 2011 19:09

הקלטות של זמרים, להקות או של אנשים המעוניינים להקליט מוזיקה בצורה איכותית לרוב יכולות להיעשות באולפן הקלטות. אבל לעיתים קרובות יש צורך להוציא את האולפן אל השטח על מנת להקליט מוזיקה מחוץ לאולפן, למשל הופעה חיה.

לצורך זה SPS  מציעה לכם את האולפן הנייד.

מתי צריך אולפן נייד

כמו שכבר אמרנו, זמרים אשר מעוניינים להקליט הופעות חיות על מנת לשדר אותן בתחנות רדיו שונות (בין אם בשידור חי או בשידור חוזר מאוחר יותר) או אולי להוציא אלבום אשר חלקו או כולו מכיל שירים מתוך הופעה חיה.

בתי ספר המעוניינים להקליט הופעות סוף שנה או הצגות. תיאטרונים המעוניינים בהצגות שלהם בוידיאו או בתקליטורי שמע. וכן אנשים המעוניינים ליצור דיסק במתנה או קליפ במתנה הכוללים הקלטות וצילומים מחוץ לאולפן. כל אלו יכולים ליהנות משירות של אולפן נייד.

איך עובד אולפן נייד

כאשר אתם מזמינים אצלנו אולפן נייד. חברת SPS תדאג לשלוח אליכם טכנאי קול ומוזיקאים מוכשרים המצוידים במכשירי הקלטה וצילום משוכללים וחדישים, מיקרופונים איכותיים ומבודדי קולות, ומערכת הגברה מעולה – בקיצור את כל הציוד הדרוש ליצירת הקלטה פגז.

טכנאי הקול שלנו יבדקו ביחד אתכם מהו המקום הטוב ביותר לביצוע ההקלטה מבחינת אקוסטיקה ובידוד ויתאימו אותו לצרכי ההקלטה שלכם בעצם יקימו שם אולפן נייד.

אחרי שנעמיד את המיקרופונים במקום נדאג להקליט את ההופעה שלכם בצורה המקצועית והסבלנית ביותר.

את החומר שהוקלט ניקח איתנו חזרה את החומר לאולפן ונדאג לניקוי רעשים ועריכה מקצועית על מנת לתת לכם את המוצר המוגמר הטוב ביותר.

מה נותן לי אולפן נייד

על ידי שימוש בשירות של אולפן נייד אתם חוסכים לעצמכם את העלות והטרחה בנסיעה לאולפן הקלטות, בלי לוותר על איכות של אולפן מקצועי.

בתי ספר ומוסדות חינוך חוסכים את הכאב ראש בהוצאתם של אישורי יציאה ואישורים ביטחוניים ואת העלות של אנשי האבטחה.

אולפן נייד מקל עליכם את מערך הארגון של ההקלטה, אנחנו נדאג לכול, אתם רק תדאגו ליהנות מההופעה שלכם.

 


www.spspro.co.il
 
STU2

רוצים להוסיף מאמר לאתר? הרשמו עכשיו והכניסו מאמר חדש

חיפוש מהיר בגוגל

מאמרים - כל הזכויות שמורות לפרסום אתרים באינטרנט מבית אקטיביטק בע"מ קידום אתרים